Kurumsal

UBilişim Kimdir?

UBilişim Freelance (bağımsız çalışan) bir web yazılımcı olan Ufuk BAŞER tarafından oluşturuldu. Kuruluş amacı ise yılların web teknolojileri birikimini yıllardır zaten hizmet vermekte olduğu sektörde daha kurumsal şekilde var olmaktır. Böylelikle sağladığı hizmetlerde müşterilerinin beklentilerini daha doğru karşılayacaktır.

Verdiği Hizmetler Nelerdir?

Web dünyasında bir çok küçük ve orta ölçekli kurumlara hizmet veren UBilişim’in başlıca hizmetleri web tasarım, web yazılım, web hosting, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya danışmanlığı‘dır. Kişisel Siteler, Kurumsal Siteler, Kurumsal Web Yazılımları, Arama Motorlarına Kayıt (Google, Yandex, Bing, Yahoo vb.),  SEO (Arama Motoru optimizasyonu) ile sitenizin Google vb arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilmesi, Kurumsal Sosyal Sayfaların Oluşturulması (Facebook Sayfası, Google Plus Sayfası, Twitter, Google Rehber Kaydı) gibi hizmetler vermektedir.

Hangi Teknolojileri Kullanır?

UBilişim öncelikle sektörün gelişmelerini doğrudan takip ederek en güncel argümanları kullanır. Web Tasarım söz konusu olduğunda HTML5, XHTML, CSS2, CSS3, Javascript, JQUERY, Photoshop gibi en gerekli argümanlardan yararlanır ve müşterileri için en uygun olanı seçer. Web Yazılım konusunda ise Microsoft Teknolojileri (ASP, ASPX, Visual Basic), Açık Kaynak Teknolojiler (PHP) ve müşterilerin beklentilerine uygun olacak veritabanı (MySql, MsSql, Access) seçimleri yapar. Web Hosting hizmetlerinde Microsoft Windows Server 2008 R2 üzerinde çalışır. Böylelikle hem Microsoft Teknolojileri hem de Açık Kaynak Teknolojileri bir arada çalıştırabilir.

Çalışma Şekli Nedir?

UBilişim kollektif çalışmayı benimsemiştir. Bir projenin tüm adımları işinin uzmanı kişilerce üstlenilir. Söz konusu bir web sitesi ise grafik tasarım, web yazılım ve yayınlama aşamaları farklı ellerden çıkarak ortaya ürün çıkarılmaktadır.

UBilişim’le Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

  • En güncel teknolojileri kullanır.
  • İçerik temini dışında teferruatla uğraşmazsınız. Proje başlangıcında sitede olmasını istediklerinizi söyler ve hakkında, iletişim, fotoğraflar gibi bilgileri sağlar ve projenin tamamlanmasını beklersiniz.
  • Teknik detaylarla boğuşmazsınız. UBilişim size gereken herşeyi almanız gereken hizmetlerin dışında ekstra bedel talep etmeksizin takip eder. Buna alan adınızın (domain) kaydettirilmesi, yenileme sürelerinin takibi, web hosting hizmeti, kurulumu, konfigürasyonu, kısaca sitenizin yayında kalmasını sağlama, sitenin güvenlik güncelleştirmeleri ve hacking saldırılarından korunması da dahildir.
  • UBilişim web sitenizin içeriğini kendiniz yönetebilmeniz (İçerik Yönetim Sistemi) için gereken kolay kullanımlı altyapıyı ve nasıl kullanılacağı konusunda gerekli dökümantasyonu sağlar. Dilerseniz çok cüz-i bedelle yıllık içerik yönetim hizmeti de verir.
  • UBilişim sandığınızdan çok daha düşük bir bedelle yepyeni bir web sitesi sahibi olmanızı sağlar.

No Comments

Leave a Reply

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARIHayalinizdeki Web Sitesini Bugün Oluşturun!

İLETİŞİM KURUNİletişim formu ya da email ile bize ulaşmanız halinde size gün içerisinde kısa sürede cevap veriyoruz.

Çalışma Saatleri

PTS-CTS: 08:00 – 19:00

Adres:

Ümraniye

İstanbul

Mesaj Gönderin