Hizmetler

Web Tasarım

Web siteniz günümüz teknolojileri kullanarak hazırlanacaktır. Modern bir siteye kavuşacaksınız ve bunun için yapmanız gereken UBilişim’e güvenmek ve yaptığınız işe odaklanmaktır. UBilişim size en uygun web sitesi tasarımını sunacaktır. Kurumsal renkleriniz ve kurumsal logonuz ve sektörünüzden yola çıkarak hazırlanan site tasarımı onayınızdan sonra yazılımsal aşaması tamamlanacaktır. Kişisel Web Sitesi ve Kurumsal Web Sitesi konusunda deneyimimizden yararlanın.

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Web Yazılım

UBilişim internetin sağladığı imkanlardan sonuna kadar yararlanabilmeniz için amacınıza en uygun yazılım ve veritabanı uygulamalarını kullanmaktadır.

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Web Hosting

İster yeni web sitenizi ister mevcut web sitenizi bizde host edebilirsiniz. İstanbul lokasyonlu son sistem performans optimizasyonları yapılmış sunucularımızda barındırılacaktır. Piyasada birçok hosting hizmeti bulunmaktadır. UBilişim Hosting‘in farkı tüm yönetimin tarafımızca yapılacak olmasıdır. Tüm hosting işlerinizi biz yürütüyor, sitenizin her an hızlı şekilde ulaşılabilir olması için gerek çabayı gösteriyoruz. Dilerseniz size sağlayacağımız Plesk Panel 11.5.30 ile tüm işlemleri kendiniz de yapabilir, mail adresi oluşturabilirsiniz. Siz sadece hosting paketinizi seçin.

Web hosting fiyatlarımız için tıklayın.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sitenizi yaptırmak üzere anlaştığımızda bu hizmetimizi de ücretsiz almış oluyorsunuz. Kurumunuzun Facebook Sayfası, Google Plus Sayfası, Twitter hesaplarını oluşturuyor ve sitenize gereken entegrasyonları yapıyoruz. Sitenizi bize yaptırmamışsanız sizin için bu hizmeti piyasanın altında ücretlerle bize yaptırabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Yeni web sitenizin Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hazır olarak teslim alacaksınız. Siteniz için gereken tüm optimizasyonları tamamlıyoruz. Yayın aşamasına geçildiğinde ise bilinen tüm arama motorlarına ve firma listelerine kayıtlarını yapıyoruz. Kısa süre içinde Google, Bing, Yandex, Yahoo gibi büyük arama motorlarında görünür olacaksınız.

İnternet Reklamcılığı

Mevcut web sitenizin veya yeni yaptıracağınız web sitenizin internet reklamcılığı işlerini yürütüyoruz. Yönetimini sağladığımız reklam platformlarının başlıcaları Google Adwords, Facebook Reklamları ve Twitter Reklamlarıdır. Google Reklamları (Google Adwords) ile Google‘da firmanızın iş yaptığı sektörle ilgili reklamlar vererek arama sonuçlarında sitenizin görünmesini sağlayarak, sektörün en büyük firmaları ile rekabet etme fırsatınız olacak. Facebook Reklamları sayesinde potansiyel müşterilerinize direk olarak ulaşabileceksiniz. Örneğin çevre danışmanlığı işi yapan bir firma iseniz facebook‘ta direk olarak bu konu ile ilgilendiğini profil bilgilerinde belirtmiş olan facebook kullanıcılarına reklamınız gösterilir. Böylelikle müşteri edinme oranınız artar. Ubilişim tüm reklam yönetiminizi tecrübesiyle sağlar. Bunun için ödeyeceğiniz ücret, Reklam için ayırdığınız bütçenin %10’udur. Örneğin 1000 TL reklam vermek istiyorsanız ödeyeceğiniz ücret 1100 TL’dir. 1000 TL ile reklamınızı onbinlerce kişi görecektir. Size ulaşanlara satış gerçekleştirebilmek ise size kalıyor. Size reklam için ödediğiniz ücretin nasıl harcandığı, kaç kişiye ulaştığı gibi detaylı raporlar sunacağız. İçiniz rahat edecek. Bu raporlara ilgili reklam platformlarının kendi web sitelerinden erişmeniz de sağlanacaktır.

E-Mail Bülten Gönderimi

Müşterilerinize hizmetlerinizden ve etkinliklerinizden bahsetmek için E-Mail Bülten hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetimizde mevcut kendi mail adresi listenize düzenli olarak mail gönderimi yapabilirsiniz. Hizmetimizin diğer toplu mail gönderim hizmetlerinden farkı, bültenlerinizi kendi oluşturduğunuz mail listelerine gönderebiliyor olmanızdır. Böylelikle sektörünüzle alakası olmayan kişilere boşuna mail göndermemiş olursunuz. Sistemlerimizin tüm konfigürasyoları detaylı şekilde ayarlanmıştır. Gönderdiğiniz mailler müşterilerinizin spam kutusuna düşmez.

Referanslarımız için tıklayınız.

No Comments

Leave a Reply

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARIHayalinizdeki Web Sitesini Bugün Oluşturun!

İLETİŞİM KURUNİletişim formu ya da email ile bize ulaşmanız halinde size gün içerisinde kısa sürede cevap veriyoruz.

Çalışma Saatleri

PTS-CTS: 08:00 – 19:00

Adres:

Ümraniye

İstanbul

Mesaj Gönderin